background

Yazılım Teknolojileri

image

Kalite Yönetimi

Kalite Sistemindeki en önemli ihtiyaçlardan birisi de izlenebilirlik özelliğidir. Ürün felsefesi olarak bu ihtiyaca tam anlamıyla cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Zira bütün işlemler, iş akışına uygun olarak birbirleri ile ilişkilidir.

Sistemdeki lot ve/veya seri numarası özellikleri, her ürün partisini veya seri numaralı bir ürünü, üretim veya temininden kullanım veya satışına kadar olan her aşamasını en detaylı şekilde takip edebilir.

ISO kapsamındaki şirketlerin kalite yönetim sistemlerini dijital ortamda tüm ilgililerin taleplerine cevap verecek şekilde geliştirilmiştir.

Kolay kullanımı, hızlı bir arabirim ve son teknolojiyi bünyesinde barındıran Kalite Yönetim Sistem programı iddialı bir yazılım olarak 2012 yılında kullanıma sunulmuştur.

Kalite Yönetim Sistem programını kullanan danışmanlık firmaları ve ihtiyaç duyan tüm firmalar;

Dijital arşivle özelliği sayesinde kalite yönetimiyle ilgili her türlü bilgi ve belgeleriniz programda kayıt altına alınacaktır. Yıllar sonra bile gerektiğinde bir kaç tuşla ekran yazıcı çıktısı pdf, word, excel ve html formatlarında alınabilecektir. Bu çıktılar dijital platformda ihtiyacı olan tüm birimlere ve birimlerin kendi aralarında sunuculara aktarılabilecektir. İşletmenize ait kalite sistem yönetiminde Ölçe, değerlendirme, raporlama ve analiz yapmanızı kolaylaştıracaktır. Programda bulunan özet bilgi ekranı sayesinde ilk girişte kalite yönetim sisteminiz için yapmanız gerekenler ve yakın zamanda yaptıklarınız raporlanabilecektir. Program sayesinde Kalite Yönetiminizin her safhası kontrolünüz altında olacağından arşivleme teknolojisinin getirdiği rahatlığı, Kağıt tüketiminizin azalması nedeniyle işletmenizde sağlayacağınız tasarrufu, Zamanı kontrol edebilmenin teknoloji ile hayatınızda uygulanabilirliğini yaşayacaksınız.